20 lutego 2008

Nowy film „Skoczek” ujawnia możliwości teleportacji

"Prześlij mnie na górę, Scotty."

Teleportacja została stworzona na potrzeby serialu "Star Trek". Teraz nowy film nazywany Jumper bada teleportację, która nie używa zewnętrznej technologii. Hayden Christensen, Rachel Bilson, Samuel L. Jackson, Diana Lane i inni, prezentują historię teleportacji nie w sensie technologicznym, ale "naturalnej" zdolności, którą David Rice (Christensen) spontanicznie odkrywa po tym jak prawie utonął. W Jumper, kilka z głównych charakterów odkryło tę zdolność i używają ich podczas przygód i niebezpieczeństw które ich spotkają.

W 1994 filmie Gwiezdne Wrota (Kurt Russell i Jamesa Spader) odkryto starożytny przedmiot który rządowi naukowcy przywrócili do ponownego użycia. W filmach i serialach, Russell i Anderson przedstawiał wojskowych oficerów dowodzących specjalnym zespołem, który teleportuje się do odległych planet i wymiarów używając tego urządzenia. Inne seriale telewizyjne takie jak "Babilon 5" przedstawiały "technologię skoku" używaną w teleportacji. W innym serialu "Quantum Leap" , który emitowano od 1989 do 1993, Scott Bakula grający naukowca, przenosił się nie tylko w przestrzeni, ale również do różnych czasów.

Dziwna nauka

W prawdziwym życiu, niektórych środowiskach została rozpuszczona pogłoska, że USA Rząd ma już technologię skoku technologie i "pokój skoku" aby niemal natychmiast teleportować personel na wielkie odległości. W 2004 w raporcie zleconym przez Siły Powietrzne USA zatytułowanym "Nauka Fizyki Teleportacji" , badacz, Eric W. Davis, Ph.D., zbadał naukowe aspekty potencjału teleportacji.

Davies również przyjrzał się zdolności ludzi do teleportowania używając naturalnych cech fizyki, jak my to rozumiemy. To ludzki potencjał do teleportowania się bez zewnętrznych technologii.
Teleportacja nie używająca technologicznych środków została odnotowana przez historię, włączając w to kilka religijnych tradycji. W pewnych historycznych przypadkach, wydarzenia teleportacji były niezaplanowane i niespodziewane dla ludzi którzy nieoczekiwanie znaleźli się w zupełnie innym miejscu, bardzo oddalonym o tego gdzie znajdowali się przed chwilą.

Fizycy dostrzegają, że im głębiej wchodzą do sub-atomowego i kwantowego poziomu, które podlegają materii i energii w naszym naturalnym świecie, teleportacja wydaje się bardziej możliwa. Odkryto że pewne zachowania kwantowe wydają się wspierać ideę teleportacji.
To jest tylko teoria i naukowcy mogą sprawiać, że mały foton teleportuje się, ale tylko na niewielkim obszarze. Czy amerykańskie wojsko ma statek, który może podróżować znacznie szybciej niż jesteśmy w stanie uwierzyć? Jeżeli tak, to czy rozwinęliśmy technologię samodzielnie, czy nauczyliśmy się jej od innych?

Co przelatuje nad Stephenville, Teksasem i innymi obszarami świata?

Świadomość i natura

Jeszcze inny pogląd na teleportację jest badaniem techniki ESP nazywanej "zdalne postrzeganie" rozwijane przez amerykańskie wojsko, i wywiad od lat 70-tych minionego wieku. Chociaż zdalne postrzeganie zasadniczo zajmuje się podróżą przez czas i przestrzeń ludzkiego umysłu i świadomości, to mogłoby być możliwe czym do reszty ludzkiego ciała, by podążyć za świadomością.

To oczywiście wchodzi w kwestię pytań o duchowej energii oraz subatomowej i kwantowej energii podlegającej materii i naturze.

Na przykład, kiedy przechodzimy, idziemy przez pewien rodzaj "bramy" , "Gwiezdnych Wrót" lub "wormhole" ponieważ podróżujemy od tego świata do innego wymiaru, który nazywamy "Niebem?" I, pewne duchowe istoty albo ludzie mogą wejść do tego duchowego wymiaru i wrócić z powrotem do naszej normalnej Ziemi, by obserwować nas, odwiedzać nas lub prowadzić ukrytą działalności tutaj. ESP jest sposobem komunikacji możliwym nie tylko tu na Ziemi ale między ogromnymi odległościami i wymiarami. UFO wymaga zrozumienia aspektów fizyki i Wszechświata, by przebyć tak szybko ogromne odległości. Ludzie którzy widzieli UFO robiło rzeczy, które nie wydają się być konwencjonalnym samolotem, jak wydarzenia w Stephenville i wielu innych przypadkach. Te sprawozdania i teorie mogą być niezbędne, by pomóc nam rozszerzać możliwości i pojąć na jakich prawach działa wszechświat. My ludzie, będąc częścią natury, wydajemy się mieć te możliwości i potencjał w sobie. Jak jak je odkryć i użyć ich dla konstruktywnych celów, jest wyzwaniem, którym wydaje się być zainteresowanych wielu ludzi. Czy powinniśmy zbadać te możliwości? Lub, jakiejś większej sile pozwolić nam je ujawnić? Obydwie drogi są bardzo interesujące.


Opracowanie: Sasquatch

Steve Hammons

źródło: http://www.americanchronicle.com

2 komentarze:

Anonimowy pisze...

Dzieki za ciekawy blog

Anonimowy pisze...

Cześć wszystkim na tej stronie!
Bardzo miło was spotkać!
Postaram się udzielać :)
Cześć!
---
[url=http://akcesoria.do.pedicure.makijaz123.com/13/]akcesoria do pedicure[/url]